De populaire internationale ‘Better Burger’ keten Hans im Glück blijft aan de weg timmeren. Op donderdag 17 april opent aan het Rembrandtplein de 97ste vestiging van het full-service hospitalitymerk, dat sinds 2010 de harten in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland veroverde.
Hans im Glück biedt gasten een hoogwaardige en complete eet-, drink- en uitgaanservaring. Op de menukaart staan burgers centraal die zo divers zijn als het beoogde publiek van de succesketen: met vlees, vis, vega en vegan is er voor iedere smaak wat wils. De drankkaart is minstens zo veelzijdig. Naast de bier en frisdrank heeft Hans im Glück een royale keus aan alcoholvrije, huisgemaakte drankjes en een uitgebreid cocktailaanbod. De bar is dus niet slechts een drankenbuffet voor het restaurant, maar een uitgaansbestemming op zichzelf.
Gelukkige Hans
De naam Hans im Glück (‘Gelukkige Hans’) verwijst naar een sprookje van de gebroeders Grimm, waarin Hans steeds minder waardevolle spullen ruilt en uiteindelijk zonder bezittingen gelukkiger wordt dan ooit.. "En dat is precies het fundament onder het succes van Hans im Glück", vertelt Country Director Netherlands, Hugo Kruijssen. "Goed gezelschap, een fijne omgeving, uitstekende service, lekker eten en drinken en dat voor een eerlijke prijs – dat is alles wat je nodig hebt voor een fantastische avond uit."
Het interieur van dit historische pand aan het Rembrandtplein is een waar statement van stijl en duurzaamheid. Het is een perfecte mix van moderne elementen en natuurlijke materialen, met veel hout, berkenstammen en subtiele verwijzingen naar het sprookje van Hans im Glück. Hoewel het interieur de naam van het restaurant eert, is het geen sprookjesconcept. In plaats daarvan biedt het een uitnodigende en warme sfeer.
Gelukkig maken
Hans im Glück werd in 2010 opgericht in München. Inmiddels heeft de keten 83 vestigingen in Duitsland, tien in Zwitserland en twee in Oostenrijk. Zo’n driekwart van de zaken wordt gerund door franchisenemers. Er werken ruim 3.500 medewerkers, die dagelijks zo’n 25.000 gasten een geweldige ervaring bieden. "Mensen gelukkig maken, dat is waar het bij Hans im Glück om draait", legt Hugo Kruijssen uit. "Dat geldt zowel voor onze gasten als voor onze medewerkers. We zeggen graag ja. Wil een gast acht toppings op zijn burger? Wil een medewerker flexibele diensten draaien? Wil een franchisenemer een tweede of derde zaak openen? We doen altijd ons uiterste best om dat mogelijk te maken. Zo creëren wij trouwe klanten én trouwe medewerkers en franchisenemers. Wij geloven in duurzame relaties."
Bij Hans im Glück speelt duurzaamheid ook in de bedrijfsvoering een grote rol. Het bedrijf introduceert steeds meer plantaardige menu-items, zoals de populaire bio-falafel burger, en werkt samen met duurzame foodtech-innovators zoals Greenforce. Deze inspanningen werden recent voor de derde keer in vier jaar bekroond met de ProVeg Award, een prestigieuze erkenning voor merken die vooroplopen in de plantaardige revolutie. Dierenwelzijnsorganisatie PETA benoemde Hans im Glück tot most vegan-friendly restaurant, een unicum voor niet 100 procent vegan restaurantketen.
Blijf op de hoogte!
Wil jij op de hoogte gehouden worden van het laatste restaurantnieuws en twee keer per week de digitale nieuwsbrief van De RestaurantKrant ontvangen? Schrijf je dan hier in voor de nieuwsbrief.