Ecotap water heeft MERKKwater overgenomen

Auteur: Redactie
Duurzaamheid Branded Content 27 januari 2026
Ecotap water heeft MERKKwater overgenomen

Ecotap water heeft per 23 januari MERKKwater overgenomen. De overname is een logische en strategische stap voor de verdere ontwikkeling en continuïteit van de dienstverlening naar hun huidige en toekomstige klanten.

De activiteiten van MERKKwater zullen door Ecotap water worden voortgezet onder dezelfde naam. Klanten en relaties kunnen blijven rekenen op de vertrouwde kwaliteit, service en expertise. Op termijn zullen de werkzaamheden worden gecentraliseerd en uitgevoerd vanuit de vestiging van Ecotap water in Almere. Deze stap biedt kansen voor verdere professionalisering, schaalvoordelen en kennisdeling.

“Met Ecotap water hebben we een partij gevonden die onze visie, waarden en manier van werken deelt”, aldus Ruud Koele, eigenaar van MERKKwater. “Dit geeft vertrouwen voor de toekomst en biedt nieuwe mogelijkheden voor zowel klanten als medewerkers.”

Ook Ecotap water kijkt positief naar de overname. “MERKKwater heeft in de afgelopen jaren een sterke positie opgebouwd. Door onze krachten te bundelen, versterken we onze gezamenlijke marktpositie en kunnen we onze klanten nog beter bedienen,” zegt Daphne Mollee, eigenaar van Ecotap water.

Na de verkoop van het bedrijf zal Ruud Koele nog enige tijd betrokken blijven om de continuïteit te borgen. Daarna zal hij zich terugtrekken om hopelijk te kunnen genieten van een welverdiend pensioen.

Voor klanten verandert er op korte termijn niets. De bekende contactpersonen blijven vooralsnog beschikbaar.

Beeldmateriaal aangeleverd door: MERKKwater

Blijf op de hoogte!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van het laatste restaurantnieuws en twee keer per week de digitale nieuwsbrief van De RestaurantKrant ontvangen? Schrijf je dan hier in voor de nieuwsbrief.

Overig nieuws